Vytiskneme pro Vás vše...kromě peněz

404 - Stránka nebyla nalezena.

UPOZORNĚNÍ ZÁKAZNÍKŮM

Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády je vstup do naší provozovny dočasně zakázán. Nadále však pracujeme a jsme připraveni zpracovat vaše zakázky. Komunikujte prosím s námi elektronicky na info@misteckatiskarna.cz nebo telefonicky na čísle 736 533 530. Tímto způsobem se také domluvíme na způsobu předání vašich zakázek. 

 

 

Co Vám dokážeme nabídnout?

Letákyskládané letáky, vizitky, plakáty, samolepky, etikety, kalendáře, pohlednice, obálky, mapy, brožury, katalogy, složky, poznámkové bloky, plachty,  reklamní bannery, rollupy, razítka...
V jednotlivých kategoriích  popisujeme druh produktu/služby a technické možnosti, případně vzorové ceny. Nenajdete zde klasický kalkulátor tiskovin, protože vám cenovou nabídku  zašleme obratem po vyjasnění vašich požadavků. Tím nedochází k nedorozumění a zároveň můžeme konkretizovat případný termín zhotovení vašich vizitek, letáků, samolepek..

Pokud si nevíte rady, nebo jste nenašli co hledáte, napište/zavolejte. Ne všechny druhy tiskovin se dají zaškatulkovat do kategorií. Příkladem můžou být hrací karty, přebaly na textil, příbalové letáky, krabičky.  Cenová nabídka se tvoří individuálně podle požadavku zákazníka. Samozřejmostí je i náš grafický full servis. Co to znamená?  Služba obsahující vytvoření kompletního grafického návrhu pro váš produkt, nebo službu od A do Z. Více naleznete zde:

Grafické práce

Zaslat poptávku
Jak připravit grafické data? Doba dodání, platba, doprava
404 - Stránka nebyla nalezena.

Náš přístup k zákazníkovi aneb kdo jsme

Nejsme továrna na tiskoviny, jsme firma, která se svým zákazníkům věnuje individuálně a vždy se snaží o maximální spokojenost.
Tiskneme již 8 let. Umíme připravit kompletní korporátní koncept po grafické stránce, navrhnout řešení pro tisk, vybrat vhodné nosiče reklam pro Vaši firmu. Pro veřejnost připravíme cokoliv na oslavu, svatbu, přáníčka, nebo jen letáčky pro inzerci. 

Drobné zakázky zhotovujeme ihned na počkání. Parkování přímo před vchodem, možnost se u nás posadit, v klidu si připravit data. Wi-fi přenos dat přímo v provozovně. 

       PO - ČT 8:00 - 16:30 h, PÁ: 8 - 16 h