Obchodní podmínky

Doprava 

  • platba předem převodem - kurýrem zdarma v případě hodnoty zakázky nad 999,-Kč bez DPH. V případě nižší hodnoty objednávky zašleme kurýrem za příplatek 100,-Kč bez DPH
  • dobírka nelze uplatnit
  • Kurýrní služby PPL, maximální rozměr balíku 100 x 50 x 50 cm, hmotnost 30 kg.

Doba dodání

Termín dodání je zákazníkovi sdělen při zadání objednávky, může se ovšem prodloužit pří nenadálých okolnostech jako je porucha stroje, absenci zaměstnanců, či jen lidské chybě. Dále se dodání může opozdit také ze strany kurýrní služby, kterou nemůže prodávajícií ovlivnit.

Kvalita výroby - tisk a ořez

Kvalita produktů je přiměřena technologii výroby, jde o polygrafii a odchylky v barevnosti jsou v normě. Odchylky po ořezu spadu, mohou být až 3 mm podle technologie a druhu tiskového materiálu. Proto vždy požadujeme po zadavateli zakázky tiskovou přípravu s tolerancí min 3 mm od okraje tisku.

Platby

  • platba předem (převodem) na náš účet ve FIO bance, č.ú. 2100740427/2010. 
  • Hotově na pokladně v provozovně

Ceny

Ceny na webu jsou aktuálně  platné , ale prodávající si vyhrazuje jejich případnou korekci z důvodu možných změn v rámci rozsáhlého systému nákupu a následné realizaci při kooperaci u zhotovitele. O změně finální ceny oproti ceníku bude zákazník vždy písemně informován.

Kurz Eura pro zákazníky ze Slovenska

V případě platby převodem určuje kurz eura vůči koruně prodávající, v případě dobírky určuje kurz eura kurýr, který dobírku vybírá a následně směňuje, dle aktuálního kurzu v bance a zasílá částku prodejci. V případě platby kartou platíte částku v českých korunách a směna probíhá dle kurzu Vaší banky.

Návrhy

Automatická kontrola (zdarma) Vaše tisková data prochází naším automatickým kontrolním systémem, který kontroluje pouze rozměr tiskovin, po obdržení Vašich dat Vám zašleme odpověď ohledně výsledku kontroly. V případě, že data vykazují chyby, nebo nejsou ve správném tiskovém formátu doporučíme zákazníkovy korekturu. V případě úpravy/opravy souboru k tisku našim grafikem účtujeme 10,-Kč/min bez DPH, minimální sazba je 150,-Kč bez DPH.

Správný návrh pro tisk - ideálně tiskové PDF, na spad + 3mm

kontaktujte našeho grafika pro správnost dat k tisku, finální korektura a její odsouhlašení je podmínkou tisku, na pozdější reklamace při nedodržení těchto podmínek nebude brán zřetel.

DŮLEŽITÉ

Vámi odeslaná objednávka je závazná až v případě odsouhlašení finální korektury, poté  ji zadáme do realizace, dále je nutné zadat veškeré fakturační a tiskové podklady (fakturační a dodací adresy, specifikace produktu, potvrzení tiskových dat a popřípadě přijetí platby, je-li převodem nebo kartou předem). V případě nevyzvednutí a znovuzaslání platí objednavatel další dopravu (platba je v tomto případě převodem předem), a v případě úplného nevyzvednutí vzniká bude prodávající požadovat úplnou úhradu takto vzniklých vícenákladů spolu s hodnotou zakázky. Kupující dává tímto prodávajícímu/zhotoviteli svůj souhlas ke shromažďování a zpracování jeho osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely splnění předmětu uzavírané smlouvy.

Zaslat poptávku
Jak připravit grafické data? Doba dodání, platba, doprava