Tiskoviny

TISKOVINY

Vytiskneme Vám letáky, poukazy, vizitky, složky, poznámkové bloky, samolepky, etikety, kalendáře, katalogy, firemní složky... z vašich podkladů, nebo vám vytvoříme dle požadavků grafický návrh.

Tiskneme ve standardních formátech A0 - A6, v gramáži 60 - 350. Dle požadavku ořízneme na požadovaný formát, či specifický papír, který si můžete vybrat ve vzorníku. Samozřejmostí je i finální úprava jako je ohyb (big), perforace, například pro vstupenky, laminace zase dodá vašemu produktu vyšší kvalitu a životnost. Doporučujeme například pro jídelní lístky, katalogy, výsekové složky.

Katalogy, ceníky, brožury, nebo zpravodaje umíme vyrobit ve vazbě V1 šitá vazba, na hřbetu sešita drátky. Maximální počet listů 60.

Vazba V2 lepená ve hřbetu je vhodná pro větší počet stran a výtisků. 

Pro výrobu tiskovin používáme digitální technologii, nebo ofset. V případě malosérového tisku je digitální technologie ideální pro svoji rychlost při přípravě a operativnost. Můžete měnit různé druhy zakázek prakticky okamžitě, není nutné tiskárnu složitě nastavovat, nebo měnit barvy. 

Ofsetový tisk používáme při zakázkách v řádech tisíců výtisků. Zde je nutné připravit kovolist, který je předlohou finální tiskoviny. Výroba  samotná je rychlá, je ovšem potřeba dodržet technologický postup a barvu nechat zaschnout. Ideálně do druhého dne. Ofsetový tisk používáme pro plánované, nebo opakující se zakázky, kde je se zákazníkem potvrzen termín dodání.

Váš tiskový produkt nemusí být nutně ve standardní formátech dle DIN (A0-A8), ale umíme vytvořit i netypické tvarové tiskoviny. Malá ukázka zde:

Ostatní produkty

Jaké jsou naše dodací termíny? Pokud máte hotové tiskové pdf, vytiskneme vám zakázku ten den (pokud pošlete data dopoledne a my vám odsouhlasíme jejich správnost a úplnost). Standardně vaši zakázku zhotovíme do druhého dne. Platí pro digitální tisk, kde vyrobíme vizitky, letáčky, poukázky, vstupenky, obálky, samolepky..

Zaslat poptávku
Jak připravit grafické data? Doba dodání, platba, doprava