TiskovinySamolepky, etikety

Samolepky a etikety umíme vyrobit jak v arších, samostatně i na roli. Pro snadnější manipulaci i s výřezem jednotlivých vzorů. Papírové, s plastovou ochranou pro lepení na láhve, nebo do nestálého prostředí (lednice, chladící boxy).  A pokud potřebujete lepit venku například výlohy, tak i s laminací. Standardní formáty, nebo atypické - kolečka, kulaté rohy.

Ceny jsou závislé od typu materiálu a počtu kusů. Pokud potřebujete jen pár kusů, tak nejběžnější papírová samolepka bez laminace stojí 35 Kč s DPH (arch 320x 450 mm) pro představu, ať si můžete spočítat kolik jednotlivých samolepek se Vám na arch vejde a na kolik Vás přijde jeden kus.

V případě požadavku výroby etiket na roli je cena závislá na počtu ks, barevnosti, rozměru a materiálů. Pro představu pár vzorových kalkulací:

70x70 mm, papír lesk/pololesk, od 0,99 Kč/ks

70x70 mm, PP bílý plast, od 1,20 Kč/ks

50x50 mm, papír lesk/pololesk, od 0,50 Kč/ks

50x50 mm, PP bílý plast, od 0,60 Kč/ks

Ceny stanovíme dle požadovaného počtu kusů. Pro stále klienty kalkulujeme individuálně dle požadovaného rozměru. Také Vám návrh graficky zpracujeme, pokud nemáte grafické pracoviště. 

Ale hlavně - uděláme Vám klidně i jeden arch rychlostí blesku, žádné čekání, pokud máte hotové pdf na formát A3 - A5. Čas jsou peníze. Bohužel ty ale netiskneme..

Zaslat poptávku
Jak připravit grafické data? Doba dodání, platba, doprava